Aktivity

Home » Aktivity

Podnikání

Logo Martin Marek
Martin Marek OSVČ – podnikání v oblastech Zprostředkování obchodu a služeb, Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, Obchodní činnost Velkoobchod a maloobchod, Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků.
Logo Vojenské Investiční Medaile Logo
Vojenské investiční medaile. Prodej specializovaného sortimentu investičních mincí a medailí především s vojenskou tématikou pro fanoušky militarií, numismatiky, sběratele i širokou veřejnost. Orientace na tradice českého a československého vojenství od roku 1914.  Každý nabízený kus musí splňovat takové požadavky, aby zákazníci dostali do ruky produkt přinášející radost, profesionální zpracování a v neposlední řadě nezpochybnitelnou hodnotu. Proto jsou všechny položky v nabídce vyráběny pouze z ryzích materiálů. Pravost dokládají přiložené certifikáty, kterými je vybavena každá nabízená mince a medaile. Výroba je zajištěna výhradně renomovanými mincovnami. K dispozici je e-shop a také profily na sociálních sítích.

E-shop:            http://www.investicnimedaile.cz

Společenská činnost

Logo Klub vojenské historie
Klub vojenství a historie Praha- člen. Klub je dobrovolným občanským sdružením založeným roku 1980, které se zabývá jak teoretickým bádáním o problematice novověkého pevnostního stavitelství z období od 16. do 20. století, Jeho členy jsou dobrovolní nadšenci z řad historiků, architektů, inženýrů, muzeálních pracovníků, pedagogů a ze široké řady dalších profesí, které spojuje společná záliba.

WWW:          http://www.kvh-praha.cz/

Logo Česká numismatická společnost
Česká numismatická společnost (ČNS) – člen. Posláním této kulturní organizace – občanského sdružení – je činnost v rámci vědního oboru numismatika a v příbuzných vědních disciplinách. Sdružuje sběratele, vědecké pracovníky i tuzemské a zahraniční kulturní a vědecké instituce.

WWW:            http://www.numismatici.cz/

Podpora

Logo Zdravotní klaun
Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví.

WWW:            http://www.zdravotniklaun.cz

Realizace přednášek

Příležitostně vyjíždím mezi zájemce o vojenskou historii Československé republiky a pořádám přednášky v několika zajímavých tématech. Podrobné informace o mých přednáškách najdete na stránce Nabídka přednášek.