Aktivity

Home » Aktivity

Podnikání

Logo Martin Marek
Martin Marek OSVČ – podnikání v oblastech Zprostředkování obchodu a služeb, Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, Obchodní činnost Velkoobchod a maloobchod, Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků.
Logo Vojenské Investiční Medaile Logo
Vojenské investiční medaile. Prodej specializovaného sortimentu investičních mincí a medailí především s vojenskou tématikou pro fanoušky militarií, numismatiky, sběratele i širokou veřejnost. Orientace na tradice českého a československého vojenství od roku 1914.  Každý nabízený kus musí splňovat takové požadavky, aby zákazníci dostali do ruky produkt přinášející radost, profesionální zpracování a v neposlední řadě nezpochybnitelnou hodnotu. Proto jsou všechny položky v nabídce vyráběny pouze z ryzích materiálů. Pravost dokládají přiložené certifikáty, kterými je vybavena každá nabízená mince a medaile. Výroba je zajištěna výhradně renomovanými mincovnami. K dispozici je e-shop a také profily na sociálních sítích.

E-shop:            http://www.investicnimedaile.cz

Společenská činnost

Logo Klub vojenské historie
Klub vojenství a historie Praha- člen. Klub je dobrovolným občanským sdružením založeným roku 1980, které se zabývá jak teoretickým bádáním o problematice novověkého pevnostního stavitelství z období od 16. do 20. století, Jeho členy jsou dobrovolní nadšenci z řad historiků, architektů, inženýrů, muzeálních pracovníků, pedagogů a ze široké řady dalších profesí, které spojuje společná záliba.

WWW:          http://www.kvh-praha.cz/

Logo Česká numismatická společnost
Česká numismatická společnost (ČNS) – člen. Posláním této kulturní organizace – občanského sdružení – je činnost v rámci vědního oboru numismatika a v příbuzných vědních disciplinách. Sdružuje sběratele, vědecké pracovníky i tuzemské a zahraniční kulturní a vědecké instituce.

WWW:            http://www.numismatici.cz/

Podpora

Podporujeme Vojenský Fond Solidarity
Vojenský Fond Solidarity – charitativní fond podporující příslušníky ozbrojených sil ČR, kteří utrpěli při službě trvalé následky nebo pro jejich potomky, v případě že takový příslušník položil ve službě život.

WWW:            http://www.fondsolidarity.army.cz/

Podporujeme SOS dětské vesničky
SOS dětské vesničky, z.s. – nejstarší nezisková organizace pomáhající v Česku ohroženým dětem.

WWW:            https://www.sos-vesnicky.cz/

Realizace přednášek

Příležitostně vyjíždím mezi zájemce o vojenskou historii Československé republiky a pořádám přednášky v několika zajímavých tématech. Podrobné informace o mých přednáškách najdete na stránce Nabídka přednášek.