Daroval jsem respirátory FFP2 pro štěnovické seniory

9.3.2021
Martin Marek

S ohledem na pokračující pandemii Covid-19 jsem se obrátil na obecní úřad v místě mého bydliště s dotazem, jak bych mohl přispět v ke zvládnutí aktuální situace. Místostarosta Štěnovic pan Polívka mě seznámil se záměrem vedení obce, vybavit seniory ve věkové skupině 65+ respirátory příslušné kvality. Ve Štěnovicích je takových osob téměř čtyři sta. Potřebné množství obec zajistila částečně ze svých zásob a částečně od jiného dárce. Nicméně stále nebyl k dispozici dostatečný počet. Proto jsem zakoupil tři sta kusů respirátorů FFP2 od českého výrobce a věnoval je obci jako dar. Respirátory byly dodány v hygienickém balení v krabicích po dvaceti kusech. Předání bylo provedeno na obecním úřadě do rukou pana místostarosty.

dar_resp1

Předání respirátorů, místostarosta Štěnovic Jan Polívka (vlevo) M.Marek (vpravo)

Věřím, že tímto solidárním krokem se staršími spoluobčany pomohl k zvýšení zdravotní bezpečnosti naší štěnovické komunity a třeba inspiroval ostatní k tomu, aby se také zapojili do pomoci svým sousedům.

Tags:

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>