Videogalerie

Ve volném čase tvořím krátká videa. Zde najdete jejich výběr.Zdická padesátka 2023

Po několika letech jsem se vypravil na známou modelářskou soutěž Zdická padesátka. Tentokrát ovšem do Hořovic.

RS na na veletrhu ELECTRONICA 2022

Expozice RS Group na veletrhu Electronica 2022 v bavorském Mnichově.

MOBILISACE! na Kočičáku 24.09.2022

Muzeum ČS opevnění z let 1936-1938 „Na Kočičáku“ uspořádalo ukázkovou akci pro veřejnost věnovanou mobilizaci v roce 1938.

ZBOROV 105 let na jižním Plzeňsku

První červencovou sobotu jsem s bratry z plzeňské jednoty ČSOL památku českých vojáků bojujících v červenci 1917 u Zborova .

Projížďka OT-64 SKOT

Měl jsem možnost vyzkoušet si jízdu na velitelském místě známého kolového transportéru OT-64 SKOT. Stalo se tak u příležitosti otevření Základny 21 u Čeradic na Žatecku pro veřejnost.

Dekorování zástavy Hran. praporu 6 v Domažlicích - výročí 100 let

V sobotu 2.10. proběhla v Domažlicích na náměstí Míru rekonstrukce dekorování standarty Hraničářského praporu 6 ČS Válečným křížem 1914-1918 u příležitosti 100 let od této události.

Oldřich Kestler - pietní akt 9.4.2016

Videoklip z pietního aktu, který byl věnován československému stíhacímu letci, Oldřichu Kestlerovi, u příležitosti výročí 75 let od jeho úmrtí. Vzpomínku pořádala obec Štěnovice.

Stavba kovového modelu „MILLENNIUM FALCON“

Krátký film dokumentuje stavbu kovového modelu legendární kosmické lodě „MILLENNIUM FALCON“ ze ságy Hvězdných válek. K sestavení nebylo potřeba lepidla.

Den otevřeného hangáru č.3, Letiště Líně, 3.8.2020

V sobotu 8. srpna se pro veřejnost opět otevřel hangár číslo 3 na letišti v Líních u Plzně. Tentokrát s podtextem vzpomínky na výročí osmdesáti let od slavné Bitvy o Británii.

Výstava československých letců Krásné U Tří Seker

Během pátečního dopoledne 3.7.2020 jsme improvizovaně natočili a sestříhali pozvánku k návštěvě víkendového muzea ČS letců v Krásné U Tří Seker, organizovaného Danielem Švecem.

RS Components podpořilo KyberRobot 2020

RS Components podpořilo soutěž mladých kybernetiků, kterou zorganizovala Technická univerzita v Liberci. Konala se 25.1.2020. Jako zástupce RS Components jsem se akce zúčastnil a předával ceny.

MAX Truck tour RS Components v ČR a SR

Krátké video z tour prezentačního vozidla MAX Truck od RS Components, který během jednoho týdne v lednu 2020 navštívil několik firem. Samozřejmě jsem u toho nemohl chybět.

Moje manuální párty - Gangy Zaragui 3

Na začátku listopadu 2019 jsem si zajel na manuální přestřelku ve stylu „Urban fight“. Žádné spoléhání na baterky a plné zásobníky. Žádné tatatata, ale každý výstřel poctivě omakaný nátahem závěru.

Můj svatováclavský pochod 2019

Poctivě jsem si v září 2019 odšlapal Svatováclavský pochod. Chvíli mi trvalo, než jsem dal dohromady všechny části, ale nakonec jsem dokončil male filmové dílko.

Jiří Potůček-Tolar, výročí 100 let od narození

Klip z výjimečné vzpomínkové akce, věnované výročí sto let od narození vlastence a statečného člověka, radiotelegrafisty skupiny SILVER A, Jiřího Potůčka-Tolara.

RS Components inspirovalo liberecké studenty

RS Components, se jako partner Technické Univerzity Liberec zúčastnilo studentské konference fakulty MIMS, v rámci ukončení akademického roku v červnu 2019. Byl jsem u toho.

„Another 9 hours“ s Martinem

Krátké video z air soft akce, jíž jsem se zúčastnil na konci března 2019. Jedná se o doprovodnou akci Zaragua, která probíhá pravidelně v srpnu.

RS Components on Electronica 2018

Expozice RS Components na veletrhu Electronica 2018 v Mnichově v polovině listopadu 2018. Osobně jsem se toho zúčastnil a strávil tam dva poměrně intenzivní dny.

Brigádní generál Miroslav Štandera, ČS letec, 100 let

Ohlédnutí za pietní vzpomínkou na brigádního generála Miroslava Štanderu, ČS letce a válečného pilota ve službách RAF. Aktivně létal u 312 Čs. stíhací perutě a 68. britské perutě.

Rozloučení s brigádním generálem Pavlem Vranským 29.6.2018

Krátká připomínka na poslední rozloučení s brigádním generálem Pavlem Vranským 29. června 2018 v pražských Strašnicích.

Plzeňští studenti u dělostřelců

V rámci osvětové činnosti Klubu České a Slovenské Obce Dělostřelecké Plzeň generála Alexandra Beera, byl 30.5.2018 zorganizován zájezd studentů SPŠS SOŠ k 13.děl.pluku „Jaselskému“, ve středočeských Jincích.

Průlet letadel , Plzeň Karlov, pomník RAF

Přelet dvojice stíhacích letounů vzdušných sil AČR JAS-39 Gripen a cvičného letounu Classic Trainers u příležitosti odhalení pomníku letcům RAF z plzeňského Karlova 6.5.2018.

Oslavy 99 let od vzniku Československa - 28.10.2017

Co v televizi neuvidíte…jediný pochod slavnostních útvarů příslušníků ozbrojených složek při oslavě vzniku Československa u Národního památníku na Vítkově.

Stříbrná medaile Řopík

Stříbrná medaile věnovaná nejznámějšímu typu Československého lehkého opevnění z mojí produkce.

Ladislav Světlík, 100 let, pietní akt 25.3.2017

Záznam slavnostního vzpomínkového aktu na ČS. letce, stíhacího a dopravního pilota, plk.v.v. Ladislava Světlíka u příležitosti výročí sto let od jeho narození. Akce proběhla v Plzni, v Plzenecké ulici 38.

Přednáška Nadačního fondu REGI Base I o AČR pro ZŠ Štěnovice

9.3.2017 proběhla přednáška Nadačního fondu REGI Base I pro žáky ZŠ Štěnovice soudobé Armádě České Republiky, zahraničních misích a ukázkami výstroje. Pro žáky byl připraven vědomostní kvíz o zajímavé ceny.