Tisková zpráva – Vojenské Investiční Medaile podpořily KVH Joint Task Force Raiders

Přibližná doba čtení: min.

08.02.2023 Martin Marek Podnikání

Vojenské Investiční Medaile zahájily spolupráci s Klubem Vojenské Historie Joint Task Force Raiders. Předmětem spolupráce je nejen vzájemná propagační podpora, ale zejména významný finanční dar, který dosahuje hodnoty téměř 15 000 korun.

Klub Vojenské Historie Joint Task Force Raiders je občanské sdružení, které se zabývá vojenskou historií a organizováním branné činnosti svých členů. Orientuje se primárně na 2.pěší divizi armády Spojených Států Amerických, přičemž jádro činnosti leží především v současnosti či nedávné minulosti. V rámci klubu působí airsoftová jednotka 2ID (AIRSOFT), jejíž příslušníci napodobují cvičení bojové činnosti dle své předlohy, účastní se pietních aktů, veřejných prezentací, podpory letních táborů pro děti i charitativní činnosti. Nezanedbatelnou je pravidelná účast na organizaci Slavností svobody v Plzni. Jednotka má za sebou více než dvacetiletou historii. 


Členové Joint Task Force Raiders (fotografie Radek Syka)

Vojenské Investiční Medaile jsou soukromým projektem zabývajícím se návrhem a distribucí investičních mincí i medailí z ryzích kovů inspirovaných historií českého a československého vojenství od roku 1914. Jako doplňkový sortiment je nabízena specializovaná literatura. Získané prostředky z prodejní činnosti jsou používány pro popularizaci vojenské historie prostřednictvím článků uveřejňovaných skrz sociální media, pořádáním vědomostních kvízů a soutěží nebo sponzorstvím projektů vojenského charakteru jako je muzejní činnost, pietní a připomínkové akce. Součástí projektu je také sbírková činnost zaměřená na česká a československá vojenská vyznamenání případně další předměty historické povahy spojené s armádou.

Klub Vojenské Historie Joint Task Force Raiders
Web: https://www.2idas.com/
Facebook: https://www.facebook.com/2ndInfantryDivisionAirsoft/

Vojenské Investiční Medaile
Web: https://investicnimedaile.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/vojenskeinvesticnimedaile?ref=hl


Tagy:

Podnikání Společnost Tisková zpráva

Podobné články:

  • follow us in feedly